Техніка

У Харкові випробовують трактор ХТЗ на нових гусеницях

Вчені Харківського національного університету сільського господарства почали тягові випробування оновленого гусеничного трактора ХТЗ-181.20-07, розробленого конструкторами Харківського тракторного заводу. Основною відмінністю нової модифікації трактора ХТЗ-181 є його оновлена ​​ходова система на гумотросових гусеницях.

Про це повідомляє Status Quo.

«Програма випробувань передбачає дослідження тягових характеристик трактора на робочих діапазонах. Зараз на замовлення конструкторів ХТЗ ми хочемо отримати максимальні тягові характеристики на низьких швидкостях руху трактора. При цьому ми досліджуємо такі параметри як швидкість руху, сили тяги на гаку, витрата палива, буксування», — розповів завідувач кафедри мехатроніки і деталей машин університету, доктор технічних наук Роман Антощенко.

На заводі зазначають, що гумотросова гусениця має ширину 645 мм та колію 1680 мм.

Особливістю моделі є нова торсіонно-балансирна ходова система. 

На тракторі також застосовується нове пластикове облицювання, нова світлотехніка: транспортні фари з галогеновими лампами та робочі фари з LED освітленням.

Модель комплектується 14,86 літровим 8-циліндровим V-подібним двигуном ЯМЗ238 КМ2-3 потужністю 190 к.с та 9-ступеневою коробкою передач з двопоточним управлінням гідромуфтами.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!