Техніка

HF Agro уклала нове партнерство з румунським дилером

26-30 жовтня в Бухаресті проходила міжнародна сільськогосподарська виставка «INDAGRA-2022», де компанія HF Agro успішно продемонструвала свої досягнення в галузі сільськогосподарського машинобудування та розпочала нове партнерство.

Про це повідомляє прес-служба виробника.

Компанія представила європейським аграріям зручну та комфортну дискову борону GEKON-5. Саме зручність і комфорт стали однією з важливих переваг, що оцінили гості стендa. З дисковою бороною GEKON аграрій не витрачає час на налаштування, необхідні регулювання – автоматичні. Крім цього, агрегат не потрібно обслуговувати. Диски на ресорній стійці не забиваються, точно працюють на задану глибину і якісно подрібнюють ґрунт та рослинні залишки. 

Компанія випускає лінійку дискових борін з моделями шириною захвата 3, 5 та 6 м. Але на виставці румунські аграрії, як й інші європейські фермери, також виявили бажання мати чотириметрову машину. Тому компанія вже запустила такий агрегат у виробництво. 

«На виставці «INDAGRA» компанія HF Agro підписала контракт з дилером «TECHNOPOL ROM», який буде представляти інтереси виробника на території Румунії. У рамках партнерства HF Agro також провела навчання нового дилера та детально ознайомила менеджерів з конструкторськими та експлуатаційними можливостями своєї техніки. HF Agro розвивається й готує для дилерів та аграріїв ще більше новинок», – відзначають у публікації.

Нагадаємо, HF Agro анонсувала випуск нового ґрунтообробного агрегата.