Техніка

Група компаній «Прометей» придбала фронтальні навантажувачі Merlo

Фронтальний навантажувач Merlo TF 38.10.

Група компаній «Прометей» оптимізує прийом зернових і олійних культур та обсяги перевантажень загалом. Зокрема, в рамках стратегії технологічної модернізації придбали нові фронтальні навантажувачі Merlo TF 38.10. для елеваторів.

Про це AgroTimes розповідають у прес-службі компанії.

Програму реалізували у рамках лізингового договору з ОТП банком. Сумарний обсяг фінансування проекту становить близько €500 тис.

Так, у 2021 придбали 4 навантажувачі для елеваторів «Велика Олександрівка» (Херсонська обл.), «Апостолове» (Дніпропетровська обл.), «Снігурівка» (Миколаївська обл.), «Володимирівка» (Миколаївська обл.). А в січні 2022 року поставили ще 2 навантажувачі на елеватори «Гайчур» (Запорізька обл.) та «Вознесенськ» (Миколаївська обл.).

«Якісна техніка – це завжди вигідна інвестиція. Модернізація елеваторного дивізіону, зокрема, зміцнення його матеріально-технічної бази, є зараз для Групи Компаній одним із стратегічних першочергових завдань, оскільки елеваторний напрямок за підсумками 2021 року показав хороші показники щодо прибутку», – зазначають у компанії.

Також додають, що протягом 2022-2023 років МР ГК «Прометей» планує поповнити технопарк ще близько десятьма навантажувачами для елеваторів.

Нагадаємо, «Прометей» використовує культиватори вітчизняного виробництва.