Техніка
Головне:
Техніка

Grimme модернізує картоплесаджалки до нового сезону

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Grimme модернізує картоплесаджалки до нового сезону

Для кампанії 2021 року Grimme модернізує свої чашкові саджалки GL 420 та GL 430, а також стрічкові GB 430.

Про це повідомляє Farm-Connexion.

Моделі GL 420 і GL 430 оснащені новою системою індивідуального розчеплення основних елементів посадки для автоматичного управління секціями. Привід чотирьох посадкових елементів працює за допомогою гідравлічного двигуна, на кожному посадковому елементі валу встановлена ​​електромагнітна муфта. Посадкові елементи можна швидко і легко вмикати і вимикати з панелі управління. Як варіант, активація елементів посадки може бути здійснена повністю автоматично завдяки системі управління секцією та відповідно до положення GPS.

Для захисту від ерозії чотирирядні стрічкові сівалки GB 430 можуть додатково оснащуватися системою мікрогребенів TerraProtect Pro. Він складається із заглиблювального зубця із захистом від каменю для кожного ряду та лопати. Підгрунтовий зуб розпушує ґрунт і тим самим збільшує здатність ґрунту до водопоглинання. Лопата пристосовується до контурів насипу та утворює мікрогребені для зберігання води і таким чином запобігає ерозії ґрунту під час сильних опадів. 

Управління цією системою легко здійснити з салону. Регулювання автоматично адаптує швидкість обертання до швидкості руху вперед. Індивідуальне автоматичне розчеплення елементів, а також інтегроване розчеплення хребтів завершують цю систему.

Для зручності зчеплення та відчеплення GL 430 всі наявні тяги тепер стандартно оснащені гідравлічною підставкою. Ця машина також отримує новий тримач шланга, за допомогою якого пневматичні та гідравлічні з’єднання можуть бути легко зібрані та розібрані.

Читайте також: Гребені для картоплі роблять об’ємними для комфортного розміщення бульб

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ