Техніка

Глибокорозпушувач FRANC руйнує ущільнення ґрунту на глибину до 45 см

Глибокорозпушувач FRANC

Глибокорозпушувач FRANC від Lozova Machinery покращує структуру ґрунту й закріплює агротехнічний ефект обробки на щонайменше 3-4 років.

Про це повідомляє прес-служба виробника.

«Глибокорозпушувач FRANC руйнує ущільнені шари ґрунту на глибину до 45 см, залишаючи на поверхні до 60% рослинних залишків, завдяки чому захищає ґрунт від ерозії. Агрегат вирізняється високою міцністю, зносостійкістю, багатофункціональністю та простотою експлуатації», – зазначають у публікації.

Робочі органи FRANC – це потужні прямі стійки та лапи, які захищені від зносу за допомогою швидкозмінних наконечників HARD-SHELL. Завдяки бічним крилам, закріпленим на стійці, ефективно обробляється простір між стійками, а волога добре проникає в нижні шари ґрунту і там накопичується. Глибокорозпушувач також комплектується здвоєними шпоровими катками, тягу яких можна відрегулювати як на рівномірну обробку, так і посилити роботу окремо задніх або передніх катків.

«Високий агротехнічний ефект глибокорозпушувача Lozova Machinery підтверджений багаторічними дослідженнями й незалежними експертизами. Фахівці відзначають зростання водопроникності ґрунту (до 75%), а також значне підвищення врожайності», – додає виробник.

Раніше повідомлялося, LOZOVA MACHINERY випробувала новий агрегат для вертикального обробітку.