Техніка

Вітчизняний глибокорозпушувач GULDEN дозволяє ґрунту «дихати»

Глибокорозпушувач GULDEN від LOZOVA MACHINERY

LOZOVA MACHINERY пропонує аграріям енергоефективний і зносостійкий глибокорозпушувач GULDEN з шириною захвату 4 м. Він застосовується для суцільної дворівневої обробки за безвідвальною технологією, замість зяблевої та весняної оранки, для глибокого розпушування ґрунту та передпосівного обробітку.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Після проходу агрегатом GULDEN збільшується пористість ґрунту в кілька разів, поліпшується водний режим, що створює сприятливі умови для отримання дружних сходів польових культур, особливо озимих. Підвищення вмісту елементів живлення у верхній частині оброблюваного шару сприяє доброму розвитку рослин з вторинною кореневою системою, яка розміщується у верхньому шарі (озимі та ярі колосові)», – відзначають у публікації.

Також наголошують, що конструкція знаряддя продумана, ергономічна й здатна витримувати великі навантаження. Рама агрегату має форму трикутника, тому навантаження на неї розподіляється рівномірно. Робочі органи являють собою два ряди лап з різною глибиною обробки. Перший ряд обробляє ґрунт на глибину до 60 см. Додатковий ряд мульчує верхній шар на глибину до 25 см. При цьому висота лап переднього і заднього ряду регулюється незалежно один від одного. Крім цього, агрегат має здвоєні шпорові катки, які розбивають грудки, вирівнюють поверхню ґрунту та перемішують рослинні залишки у верхньому шарі.

Нагадаємо, шлейф-борона LARI стала лідером піврічного демотуру Lozova Machinery.