Техніка

Глибокорозпушувач Farmet Digger вносить мінеральні добрива під час обробітку

Глибокорозпушувач Farmet Digger

Глибокорозпушувач Farmet Digger працює без змішування різних типів ґрунту на глибину до 50 см з одночасним внесенням мінеральних добрив.

Про це розповідають у прес-службі компанії «Цеппелін Україна».

Агрегат оснащений вирівнюючими дисками, що прикривають піднятим ґрунтом борозни. Водночас забезпечується рівномірна щільність покриття для ефективного функціонування ущільнюючого котка. Закладення та розкладання залишків разом з тим здійснюється значно краще і швидше за рахунок його чудової взаємодії з ґрунтом.

Farmet Digger створений за системою eXtra STEEL line, що забезпечує високу зносостійкість рами та інших елементів, незважаючи на незначну вагу.

Крім того, Digger має можливість одночасного внесення мінеральних добрив сухого типу з основною обробкою ґрунту. Це можна робити на глибину до 20 і 38 см за допомогою адаптерів, встановлених на кожній лапі машини.

Бункер ємністю 2000 л, встановлений на міцній та пружній рамі, забезпечує чудову продуктивність і мінімальний час заповнення. Такою конструкцією можна обладнати всі моделі Farmet серії Digger, випущені з 2017 року.

Нагадаємо, дискова сівалка Farmet Falcon вносить добрива з висівом трьома методами.