Техніка

Дискова сівалка Farmet Falcon вносить добрива з висівом трьома методами

Дискова сівалка Farmet Falcon

Дискові сівалки Farmet Falcon можна обладнати трьома найбільшими системами внесення добрив з висівом.

Про це повідомляє прес-служба компанії «Цеппелін Україна».

Зазначають, що перший метод застосовується під час сівби зернових і для більшої частини інших культур. Добрива вносяться на глибину 6-8 см за допомогою однодискових прикочуючих коліс. Вони розміщені так, що добриво завжди вноситься між двома рядами на глибину 3-4 см нижче насіння. Суттєво перевагою цього рішення є низький опір тяги й велика норма внесення (до 300 кг/га) для підживлення протягом усього вегетаційного сезону.

Другий метод внесення може з легкістю застосовуватися після зміни фронтальної секції попередньої обробки з диска на долото. Вузькі долота, що розміщені в три ряди, вносять добрива на глибину 10-20 см або між двома рядами або ж у ряд насіння. Внесення добрив в парні ряди забезпечене технологією бокового зміщення задньої посівної секції на півкроку. Це актуально під час сівби олійних або зернобобових. Що стосується зернових культур, то тут є перевага долотового розпушування з внесенням добрив на глибину 10-15 см. Норма добрив сягати може 300 кг/га впродовж усього вегетаційного сезону.

Для дискових сівалок Falcon з функцією дозування під тиском доступний третій метод – внесення добрив прямо до насіння й закладання разом з ним у ґрунт. Цей спосіб дуже зручний для внесення стартових комплексних добрив. Оптимальні норми таких добрив варіюються від 25 до 100 кг/га.

Нагадаємо, сівалка Falcon 4 PRO може висівати три культури одночасно.