Техніка

Geringhoff і Kverneland поєднали зернову жатку і сівалку сидератів

Geringhoff і Kverneland поєднали зернову жатку і сівалку сидератів

Німецька компанія Geringhoff разом із виробником техніки Kverneland розробили систему Cover Pro, яка дозволяє одночасно обмолочувати зерно та висівати сидерати.

Про це повідомляє Mechaman.

За конструкцією до жатки Geringhoff кріпляться дві насіннєві ємності по 500 л, сівалка точного висіву, борона та прикочувальні котки. Насіння через пневматичну систему розподіляється на сошники або котушки, після чого борона забезпечує його змішування з ґрунтом. Частина сошників встановлюється під подачею за жаткою.

Система додає близько 800 кг до ваги 9-метрової жатки, яка важить 2,8 т. Таким чином загальна маса сягає 4,4 т, що, за словами виробника, не є проблемою для сучасних комбайнів.

У Geringhoff зазначили: «Система не лише економить час, але й забезпечує хорошу схожість сидератів». Т

естування відбувалося в Німеччині протягом минулого року. Очікується, що наступного року компанія випустить передсерійну партію Cover Pro, яку можна буде встановлювати лише на нові жатки.

Читайте також: Kverneland розробив нову пневматичну сівалку серії Saterra