Техніка
Головне:
Техніка

Флот автономних тракторів надає послуги сівби

Компанія Sabanto (США) флотом невеликих тракторів Kubota вже другий рік пропонує фермерам у штатах Небраска, Міннесота, Канзас та Айова автономну сівбу зернових та бобових.

Про це повідомляє Future Farming.

За словами Крейга Руппа, головного виконавчого директора компанії «Сабанто», успіх їхнього cthdsce полягає у затребуваності на місцях, а також у нестачі працівників. Багатьом фермерам доводиться працевлаштовувати місцевих пенсіонерів, старших членів сім’ї або сезонних працівників.

«Багато кваліфікованих робітників працюють в іншому місці, і фермери просто не можуть знайти персонал, – сказав Рупп. – Кожен фермер, з яким я спілкуюся, має проблеми з робочою силою.

трактори без водіїв викликають неабиякий інтерес фермерів. 

Нині сервіс Sabanto складається  з 4 тракторів Kubota 5660 потужністю 60 к.с. з сівалками Harvest International

Рупп та його команда спілкуються з машинами за допомогою сигналу мобільного зв’язку та місцевого Wi-Fi. Приїхавши на поле, спеціалісти позначають його межі, картографують та завантажують дані в кожну машину.

Рупп каже, що їх автономну систему можна пристосувати до трактора будь-якого розміру. Попереднього року Sabanto експлуатувала трактор на 225 к.с. з 18-рядною сівалкою зі своєю автономною системою. Але перевезення його з поля на поле було складним. Менші трактори мобільніші, а також менше ущільнюють ґрунт.

Читайте також:Робот засіяв кукурудзою 20 га