Техніка
Головне:
Техніка

Fendt удосконалив трансмісію трактора 942 Vario

Трактор Fendt 942 Vario

Компанія Fendt представила оновлений трактор 942 Vario. Тепер машина має покращену трансмісію, більш потужний двигун і систему повного інтелектуального приводу.

Про це розповіли в компанії Fendt у ході виставки АГРО-2021.

«Трактори Vario серії 900 – це наша легенда, в багатьох господарствах вони працюють уже більше 20 тис. мотогодин. Оновлена модель 942 Vario у нашій стратегії розвитку спрямована замінити, на жаль, уже застарілу модель 936 Vario», – зазначили в компанії.

Трактор 942 Vario має потужність 415 к. с. Відзначають, що на ринку є багато тракторів з потужністю біля 400 к. с., зокрема й у Fendt. Але в усіх них був основний обмежувальний фактор – трансмісія, що не могла передати високу потужність на колеса (390-400 к.с. –  це була додаткова потужність, що забезпечувала роботу гідравліки в транспортному режимі). Проте в оновленому тракторі 942 Vario трансмісія може передати 400 к. с. двигуна на колеса. І це вважають ключовою новацією моделі.

Також у 942 Vario з’явився 9-літровий двигун MAN з концепцією низьких обертів (1100-1500) двигуна Fendt iD, за які він видає свою максимальну потужність.

«Наступне інноваційне рішення в цій машині – це система повного інтелектуального приводу, що раніше була доступна тільки на серії 1000. Це робить трактор ще більш універсальним. І всі ці опції є в базі. Таким чином ви отримуєте машину з оптимальною гідравлікою та виробничою потужністю до 400  к. с. Таке рішення зумовлено тим, що з’являється все більше сівалок, яким потрібна висопродуктивна гідравліка», – додає фахівець.

Нагадаємо, трактори Fendt стали найпопулярнішими на ринку Німеччини.

Журнали