Техніка

Fendt оновив серію тракторів 200 Vario

Fendt оновив серію тракторів 200 Vario

Fendt перезапускає серію 200 Vario з п’яти моделей в діапазоні потужностей від 79 до 124 к.с. у стандартній версії S, але також у вужчій версії.
Про це повідомляє Agrartechnik.ch.
Видання зазначає, що нові стандартні трактори цієї серії тепер також мають такий же дизайн, як і більші моделі, і оснащені оновленою 6-стійковою кабіною. Завдяки цьому збільшено лобове скло, люк, звужено стійки, що покращує видимість, особливо під час роботи на фронтальному навантажувачі.

У кабіні використовується нова концепція роботи “FendtOne”, яка була представлена ​​минулого року для серій 300 Vario та 700 Vario.
3-циліндровий 3,3-літровий двигун від Agco Power тепер відповідає стандарту викидів Stage V. Топова модель 211 Vario за потреби має додаткову потужність Dynamic Performance, до 10 к.с.

Для Fendt 200 Vario додатково доступний регулятор полегшення передньої тяги. Це означає, що тиск на ґрунт можна безперервно регулювати.
Трактори цієї серії доступні варіантах обладнання „Power”, „Profi».
Спеціальні трактори серії 200 Vario доступні з п’ятьма моделями кожна у версіях “V”, “F” та “P” та із зовнішньою шириною від 1,07 до 1,68 м. Кабіну спеціальної серії також було оновлено. Вона має чотири опори, захист від 2 в базовому варіанті до 4 – як опція.

У цих машинах також встановлена ​​концепція роботи «FendtOne» з цифровою панеллю приладів та новим операційним підлокітником.


Читайте також: Розробка електротрактора Fendt E100 Vario продовжується