Техніка

Fendt розширив можливості сівалки точного висіву MOMENTUM

Компанія Fendt розширила можливості та потужність сівалки точного висіву MOMENTUM. Зокрема, до комплектації машини тепер входить додатковий комплект для насіння ріпаку та додатковий резервуар для гранул.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Зазначають, що тепер клієнти східноєвропейського ринку можуть замовити спеціальний набір для сівби ріпаку сівалкою Fendt MOMENTUM.

«Для різного насіння використовуються різні насіннєпроводи, щоб оптимально транспортувати його з бункера до місця висіву на полі. Конструкція формувача борозни і підвіска диска були перероблені, щоб насіннєпроводи можна було легко і швидко замінити. Це мінімізує час простою під час зміни насіння», – зазначають у компанії.

Крім того, опційно доступний туковий ящик для мікрогранулята або інсектициду. Його можна встановити на кожну висівну секцію для внесення стартових добрив під час висіву.

«Затінення деревами або нерівномірний рельєф може порушити покриття мережі сигналу GPS. Тому тепер для Fendt MOMENTUM доступний маркер. Таким чином, поверхні обробляються ефективно, а стики проходів агрегатів виконуються правильно, навіть якщо сигнал переривається. Маркер також можна використовувати для перевірки на розворотній смузі», – відзначає виробник.

Нагадаємо, в Digital Field показали результати висіву кукурудзи сівалкою Fendt MOMENTUM.