Техніка

Fendt презентував нову серію клавішних зернозбиральних комбайнів

Зернозбиральний комбайн Fendt Corus 500

Клавішні зернозбиральні комбайни Fendt поєднують у собі надійну технологію та гнучкі можливості застосування. Віднині компанія Fendt презентує нову серію зернозбиральних комбайнів у сегменті потужності до 260 к. с. – Fendt Corus 500. Розроблена як базова модель для європейських фермерських господарств, що самостійно займаються механізацією, серія охоплює 9 п’яти-клавішних моделей із шириною жатки до 7,6 м і двома різними розмірами зернових бункерів і розвантажувальної ємності.

Про це повідомляє прес-служба виробника.

Під час розробки Fendt Corus 500 основна увага приділялася високій продуктивності обмолоту. Різноманітні варіанти обладнання (жатки, молотильного апарату, сит та очищення) забезпечують застосування комбайну для широкого спектру зернових культур, таких як злаки, рис, зернова кукурудза, квасоля або горох навіть за складних умов збирання.

Fendt Corus 500 замінить попередні клавішні моделі Fendt 5185 E та Fendt 5225 E. Серія 500 охоплює діапазон потужностей від 185 к. с. до 260 к. с. Fendt Corus 518 приводиться в рух 4-циліндровим двигуном AGCO Power об’ємом 4,9 л. Моделі Fendt Corus 522 та 526 оснащені 6-циліндровим двигуном AGCO Power об’ємом 7,4 л. Обидва двигуни відповідають європейському стандарту викидів Євро-5 із дизельним каталізатором окислення (DOC) у поєднанні з носієм каталізатора в дизайні поперечної конструкції (CS) та рециркуляцією відпрацьованих газів (SCR).

Уперше навіть для базових моделей стане доступним новий електрогідростатичний рушій. Він приводить у рух усі моделі серії Fendt Corus 500. Електрогідростатична система керування особливо чутливо та швидко реагує на імпульси швидкості.

Два режими розумно контролюють швидкість обертання. У дорожньому режимі Fendt Corus 500 знижує оберти двигуна, а, отже, споживає менше пального. У польовому режимі повна швидкість обертання доступна за потреби.

Кабіна, відома за моделлю Fendt 5225 E, зазнала комплексних змін. За допомогою багатофункціонального джойстика водії керують також швидкістю, жаткою, вивантажувальним шнеком, підбарабанням і решетами. Оптимальний огляд забезпечують бортовий комп’ютер, дві опційні камери, велике панорамне скло та нові робочі фронтальні фари.

Уперше в цьому сегменті потужності для усіх моделей Fendt Corus 500 можна обирати між жатками PowerFlow та FreeFlow із робочою шириною до 7,6 м. Надійні жатки поєднують у собі міцну та невибагливу в обслуговуванні конструкцію з ефективною пропускною здатністю навіть за складних умов збирання врожаю.

Для усіх моделей Fendt Corus 500 додатково можна придбати сеператор Fendt Multi Crop (MCS) разом із системою обмолоту.

Fendt Corus 518 серійного зразка доступний із зерновим бункером місткістю 5200 л та продуктивністю розвантаження 72 л/с. Для моделей Fendt Corus 522 та Fendt Corus 522 MCS можна додатково обрати зерновий бункер об’ємом 6500 л. Тоді продуктивність розвантаження становитиме 85 л/с. Моделі Fendt Corus 526 та Fendt Corus 526 MCS серійного зразка оснащені великим зерновим бункером.

Для моделей Fendt Corus 518, 518 MCS та 518 MCS Reis додатково доступна регульована задня вісь. Вона забезпечує пристосування до різної ширини колії, можливість використання комбінацій шин, а також перемикання між зерном і рисом. Залежно від комбінації шин, додатково збільшується кут повороту керма, а, отже, здатність до маневровості. Регульована задня вісь є стандартною для усіх інших моделей.

Клієнти можуть обирати між різними розмірами шин, відповідно до своїх умов. А обравши повнопривідний варіант, можна досягати максимальної площі контакту.

Нагадаємо, Fendt презентував нове покоління високопотужних кормозбиральних комбайнів.