Техніка
Головне:
Техніка

Fendt представив новий комбайн для горбистих районів

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Fendt представив новий комбайн для горбистих районів

Компанія Fendt представила новий зернозбиральний комбайн  для надзвичайно горбистих районів Fendt 5275 C SL. Машина із п’ятьма шейкерами доповнила існуючі лінійки продуктів PL і PLI С-серії.

Про це повідомляє Agroportal24h.

Fendt 5275 C SL (SuperLevel) має активне вирівнювання нахилу до 38% по вертикалі та горизонталі. При активованій компенсації нахилу система обмолоту, бункер для зерна, система очищення та кабіна водія завжди знаходяться в горизонтальному положенні. Нахил у напрямку руху регулюється за допомогою двох гідравлічних штоків.

Завдяки системі нахилу комбайн досягає максимальних характеристик навіть на екстремальних схилах. Для нового комбайна була розроблена спеціальна лінійка адаптерів FreeFlow та PowerFlow.

Нова модель Fendt 5275 C SL має комфортне обладнання. Кабіна Fendt Skyline оснащена надсучасним зручним сидінням з пневматичною підвіскою. Машина також стандартно оснащена автоматичним кондиціонером, завдяки чому оператор може комфортно працювати навіть у найспекотніші літні дні.

Комбайни С-серії будуть оснащені новою навігаційною системою Fendt Vario Guide. Користувачі можуть вибрати на вибір приймач NovAtel SMART 6L або Trimble AG 382.

На даний момент Fendt 5272 C SL буде доступний лише в Італії та Франції. Одночасно з появою нової моделі починає з’являтися інформація про те, що виробництво комбайнів Laverda припиниться.

Читайте також: Massey Ferguson вивів на ринок новий комбайн для схилів

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ