Техніка

Фахівці дали рекомендації щодо захисту колоса від шкідників

Сезон 2022 року вирізняється значною присутністю шкідників у посівах усіх сільськогосподарських культур. Зокрема, в період дозрівання колоса озимої пшениці найбільш розповсюдженими є клоп шкідлива черепашка, хлібний жук-кузька, пшеничний трипс. Щоб не втратити частину врожаю перед жнивами, необхідно регулярно обстежувати посіви та правильно проводити їх захист.

Про це повідомляє прес-служба BERTHOUD Ukraine на своїй Фейсбук-сторінці.

Зокрема, експерти BERTHOUD надають такі рекомендації щодо захисту колоса від шкідників:

  1. Інсектицидну обробку посівів варто проводити тільки за наявності шкідників, кількість яких досягає економічного порогу шкідливості.
  2. Використовуйте інсектициди, що мають контактно-системну дію – для подовження терміну захисту колоса.
  3. Норму витрати робочого розчину можна й варто зменшити до 50-100 л/га.
  4. Для якісної обробки важлива дисперсність розпилювання.

Ефективними для захисту посівів є обприскувачі BERTHOUD. Вони оснащені новою системою обприскування SPRAYTRONIС, що забезпечує можливість управління кожною форсункою та фактично контролює норму виливу за допомогою імпульсів. Робочий розчин вноситься не суцільним потоком, а мікропорціями, що дає змогу працювати невисокими нормами, а також розширює швидкісний діапазон роботи обприскувача на 70%. А стійкість штанги BERTHOUD та якісне міжфорсункове перекриття забезпечує рівномірне покриття поверхні рослин робочим розчином і прицільне знищення шкідників.

Раніше ми повідомляли, як повинен працювати обприскувач під час захисту пшениці від фузаріозу.