Техніка
Головне:
Техніка

«Епіцентр Агро» першим в Україні випробовує інноваційну цифрову технологію

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Аграрний напрямок групи компаній «Епіцентр К» першим серед українських агровиробників розпочав тестування нової цифрової платформи AgDNA. Це стало можливим завдяки посиленню співпраці між «Епіцентр К» та американським виробником сільгосптехніки Case IH.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Як зазначається, «Епіцентр Агро» отримав змогу скористатися усіма перевагами аналітичних інструментів, картографії та єдиної точки інтеграції інноваційної цифрової платформи AgDNA.

За словами начальника відділу управління та автоматизації аграрного напрямку «Епіцентр К» Сергія Чернишова, тестування програмного забезпечення ще триває.

«Наразі проводимо тестування на рівні центрального офісу. Беремо активну участь у його доопрацюванні. Сподіваємось, що до кінця року з’явиться функціонал, який можна буде передати для тестування на місця. Тоді наступного року ми продовжимо спільну роботу над  платформою AgDNA  вже у польових умовах», – зазначив Сергій Чернишов.

 «Епіцентр К» став унікальним технологічним майданчиком, на якому ми спільно випробовуємо найсучасніше програмне забезпечення та відпрацьовуємо новітні технології  агробізнесу», – зазначив бізнес-менеджер Case IH в Україні та Молдові Юрій Єгоров.

За його словами, завдяки здатності до автоматичної синхронізації з підключеним обладнанням Case IH,  платформа імпортує історичні та поточні дані з різних джерел та систематизує їх в одному місці.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!