Агромаркет

«Епіцентр Агро» цьогоріч відсіявся за 18 днів, інвестувавши в парк техніки 160 млн грн

Цього року на підприємствах «Епіцентр Агро» сівба ярих культур відбулась у рекордно стислі строки – всього за 18 днів посіяні зернові та олійні культури на площі 160 тис га. Прискоренню термінів проведення весняної посівної майже у 1,5 раза з одночасним суттєвим збільшенням обсягу земельного банку сприяло використання нових потужних тракторів і сівалок на полях агрохолдингу.

Про це повідомляє прес-служба агрохолдингу.

Так, агрохолдинг цього року придбав 10 одиниць колісних тракторів FENDT 936 Vario потужністю 360 кінських сил та 15 просапних сівалок точного висіву HORSCH Maestro 24.70. У 2020 році сума інвестицій становить 160 млн грн, а загалом на придбання нової сільгосптехніки за час роботи агрохолдингу було витрачено 1,1 млрд грн.

«Потужна сільгосптехніка збільшує ефективність польових робіт у виробництві рослинницької продукції. І це цілком відповідає стратегії агрохолдингу, згідно якої всі новації в технологіях вирощування рослинницької продукції спрямовані на підвищення ефективності аграрного бізнесу», – наголошує заступник керівника аграрного напрямку «Епіцентр К», директор з виробництва «Епіцентр Агро» Богдан Черемха.

Оскільки «Епіцентр Агро» поступово переходить на використання рідких добрив, 7 нових сівалок HORSCH Maestro AHL мають функцію внесення рідких добрив. Ще 8 придбаних у цьому році сівалок HORSCH  Maestro SW передбачають внесення сухих гранульованих добрив, але на 2021 рік їх теж планується дообладнати системами для внесення рідких добрив.

За словами Богдана Черемхи, понад 50% посівних комплексів на підприємствах «Епіцентр Агро» наразі працюють з одночасним внесенням рідких стартових комплексних добрив при посіві, що в умовах недостатнього забезпечення вологою досить актуально.

Нові колісні трактори FENDT 936 Vario обладнані системами автоматичного водіння Trimble на базі дисплею TMX-2050 з опцією прийому сигналів високої точності, управління причіпними знаряддями за протоколом ISOBUS й онлайн передачею інформації щодо кількості внесення добрив і норм висіву.

Крім того, для господарств «Епіцентр Агро» в 2020 році придбано 5 культиваторів суцільного обробітку ґрунту NEW HOLLAND ST-250 та переобладнано додатково ще 7 одиниць культиваторів міжрядного обробітку з одночасним внесенням рідких добрив.

Нагадаємо, «Епіцентр К» завершив угоду із придбання частки активів «Сварог Вест Груп».

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!