Техніка

ELVORTI запускає програму підтримки українських аграріїв з відновлення техніки

З 1 грудня компанія «Ельворті» офіційно запускає програму підтримки українських аграріїв щодо відновлення техніки ELVORTI на постраждалих територіях України.

Про це AgroTimes розповідають у прес-службі компанії.

Наразі компанія ELVORTI отримала більше сотні історій від своїх клієнтів, як вони у складних воєнних умовах не залишають свою роботу, як за короткий час запустили свої підприємства та продовжують працювати надалі. Загалом понад 19-ти тисяч господарств із восьми областей України. Люди натхненні та вірять, що відбудують та відновлять свої господарства та техніку.

З 1874 року – вже 148 років компанія ELVORTI пліч-о-пліч з аграріями. З початку повномасштабної війни в Україні компанія продовжує працювати та переживає ці складні часи разом зі своїми клієнтами. За цих складних умов компанія всебічно підтримує Україну та ініціювала запуск Програми «Ukraine is brave farmers» та зосередилася на створенні сприятливих умов для здійснення посівної кампанії 2023 року.

Тож, наша компанія з 1-го грудня 2022 року по 1 березня 2023 року запускає Програму підтримки українських аграріїв щодо відновлення техніки ELVORTI на постраждалих територіях України.

У програму підтримки входить:

  1. Проведення дефектування пошкодженої техніки за зверненням аграрія.
  2. Безкоштовні роботи з ремонту техніки ELVORTI (Червона Зірка), безпосередньо, у господарствах аграріїв, сервісною службою ELVORTI.
  3. Забезпечення наявності на складах актуальних позицій запасних частин.

У випадку, якщо аграрій надає фото та відео опис пошкоджених деталей та вузлів техніки ELVORTI, то дефектування проводиться дистанційно (без виїзду сервісної служби). Якщо робота з відновлення техніки є більш складною та потребує допомоги аграрію, тоді працівники сервісної служби здійснюють виїзд у господарство для проведення дефектування (ревізія пошкоджених вузлів і деталей).

Працівники сервісної служби формують перелік необхідних запчастин, що потребують заміни. Цей перелік узгоджується з аграрієм.

Після придбання аграрієм запасних частин, сервісна служба проводить безкоштовний ремонт техніки у господарстві.

Підтримку від компанії отримають аграрії із таких областей як: Київська, Сумська, Чернігівська, Харківська, Херсонська, Миколаївська, Дніпропетровська, Запорізька. Заявки аграрії зможуть надсилати за телефоном гарячої лінії  0 (800) 752-452, або через чат-бот viber/telegram.

«Мета компанії ELVORTI працювати пліч-о-пліч із сільгоспвиробниками, виконуючи своє призначення, підтримуючи життя тих, хто виробляє, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь та України. Наші аграрії – це вірні партнери і ми готові робити все від нас залежне, щоб підтримати їх. В ці складні часи наша команда впевнена, що наші клієнти зможуть високо оцінити важливу допомогу від української компанії ELVORTI», – відзначають у релізі.