Техніка
Головне:
Техніка

Електропривід KUHN MAXIMA 3 TRM E спрощує налаштування та пришвидшує сівбу

Електропривід KUHN MAXIMA 3 TRM E спрощує налаштування та пришвидшує сівбу

Одним зі способів досягти найкращих результатів у рослинництві є застосування найсучасніших технічних рішень. Наприклад, компанія KUHN пропонує сівалку точного висіву MAXIMA 3 TRM E з електроприводом висівного апарата. Це рішення надає низку переваг — від спрощення налаштування до вищої швидкості сівби.

Про це повідомляє журнал The Ukrainian Farmer.

«Налаштування сівалок із механічним приводом висівного апарата завжди було пов’язано з труднощами – як установити завдану норму, а потім періодично розкопувати рядки й перевіряти, чи все працює як треба», – зазначається у публікації. 

З електричним приводом після калібрування оператор установлює на комп’ютері норму й починає працювати. Якщо в процесі роботи треба змінити норму, це робиться натисканням на кілька кнопок на екрані комп’ютера. 

Також за допомогою навігаційної системи автоматично або вручну можна, не виходячи з кабіни, вимкнути рядки. Відсутність перекриттів дає змогу покращити умови вегетації рослин та зменшити витрати насіння.

Механічний привод має ще один недолік: працюючи в несприятливих умовах, опорні колеса сівалки можуть ковзати, що призводить до порушення встановленої норми висіву. Електричний привод не залежить від стану ґрунту й працює точно в будь-яких умовах: інформація про швидкість руху поступає від радара сівалки (базове комплектування) або GPS сигналу (наявність антени, додаткове обладнання) чи даних трактора (ISOBUS система).

Часто сівалки з електричним приводом живляться від електросистеми трактора. Таке рішення подекуди призводить до труднощів через недостатню потужність генератора. У сівалці MAXIMA 3 TRM E встановлено власний 48-ми В електрогенератор змінного струму, який приводить в дію 10 силових електроприводів: 8 висівних апаратів і 2 дозатори міндобрив. Система 48 В (патент KUHN) здатна забезпечити стабільну роботу до 36 силових електроприводів, миттєво реагуючи на електронні команди бортового комп’ютера сівалки.

Технічне обслуговування машини також зменшується завдяки меншій потребі у змащенні в короткотерміновій перспективі, а в довгостроковій – завдяки меншій кількості зношуваних деталей. Це зменшує навантаження на оператора й скорочує витрати часу на сервіс. 

Новий термінал ISOBUS CCI 1200 має вищу продуктивність, кращий і більш універсальний огляд, чим забезпечує комфорт в роботі оператора. Крім того, він є унікальним на ринку, бо його великий сенсорний екран може одночасно показувати два робочих термінали й кілька іконок робочих меню для швидкого переходу до важливих для водія параметрів. 

Ураховуючи, що не всі господарства можуть із легкістю собі дозволити придбати найсучасніше обладнання, дилери компанії KUHN пропонують скористатися послугою кредитування від провідних банків. Наприклад, одну з найкращих пропозицій пропонує КредоБанк: 0% на 12 місяців за умови першого внеску 50%. 

Читайте також: Kuhn додав електропривод у навісні сівалки Sitera