Техніка

Анкерна сівалка Falcon PRO Tandem не вимоглива до якості підготовки ґрунту

Анкерна сівалка Falcon PRO Tandem

Анкерна сівалка Falcon PRO Tandem має просту конструкцію та ефективна під час висіву за великої кількості рослинних решток. Одночасно з висівом вона також вносить добрива.

Про це повідомляє прес-служба компанії Farmet.

Зазначають, що анкерна сівалка Falcon PRO Tandem характеризується простою конструкцією з мінімальним обслуговуванням, а також мінімумом деталей, що обертаються з підшипниками.

«Стрілчасті лапи призначені для висіву в широкі смуги і внесення добрив до насіння. Перевагою є рівномірний розподіл насіння з одночасним розпушуванням і підрізуванням сходів пажитниці. А добрива є швидко доступним для продуктивних культур», – йдеться в повідомленні.

Іншою перевагою є більш вузькі дельта долота для висіву у вузькі смуги. Добриво вносять в центральну лінію і висівають насіння в два ряди вздовж добрива на необхідну глибину з міжряддям 125 мм. Дельта долота не обробляють ґрунт повністю, а, навпаки, зберігають рослинні залишки в проміжному ряду. Міжряддя анкерних лап і дельта долотових сошників становить 25 см. Ці два види робочих органів є взаємозамінними.

«Анкерная сівалка Falcon PRO Tandem не вимоглива до якості підготовки ґрунту. Вона використовує перевірену конструкцію серії Falcon PRO, зокрема, керуючу електронну систему Müller elektronik, систему висіву насіння – котушки Farmet і масивний пневматичний каток під низьким тиском для рівномірного зворотного ущільнення», – додають у публікації.

Нагадаємо, «Ерідон Тех» продемонстрував роботу передпосівного культиватора KOMPAKTOMAT. Раніше повідомлялося, як оцінити якість роботи сівалки для просапних культур.