Техніка

DroneUA забезпечила аерозйомку для НУБІП

Аерозйомка від DroneUA у НУБІП

Компанія DroneUA здійснила комплекс робіт із аерофотознімання в рамках навчальної практики з «Фотограмметрії та дистанційного зондування» в Національному університеті біоресурсів і природокористування України.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

За допомогою квадрокоптера Phantom 4 Pro та флагманського рішення DJI Matrice 300 RTK фахівці компанії разом із студентами здійснили зйомку частини території навчального полігону у м. Боярка.

Експерти DroneUA також розповіли студентам про особливості роботи та всі напрямки застосування безпілотників.

Працівники компанії поділилися власним досвідом реалізації дронів, розказали про обробку матеріалів із безпілотників та супутників, що в комплексі вирішує завдання для багатьох сфер економічної діяльності, зокрема сільського господарства, видобувної та нафтогазової промисловості, страхування, телекомунікацій, геодезії, будівництва, картографії й надзвичайних ситуацій.

«Колектив факультету висловлює вдячність компанії DroneUA за партнерство та забезпечення знімальних робіт, як вагомий внесок у підвищення якості освітнього процесу в університеті на рівні сучасних світових технологічних трендів», – зазначають у НУБІП.

Нагадаємо, в DroneUA пояснили, що таке RTK і як воно коригує роботу дрону.