Техніка
Головне:
Техніка

Дронами обприскують окремі хворі дерева

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Дронами обприскують окремі хворі дерева

Китайська компанія XAG співпрацює підприємцями, що надають послуги повітряних безпілотників для фермерів штату Квінсленд, на півночі Австралії. Апарати обробляють плантації горіху макадамії, полуниці та батату, а також підсівають траву на пасовищах.

Про це повідомляє Future Farming.

З липня партнер  XAG – компанія Fleming співпрацює з місцевими виробниками фруктів, такими як Redrock та Suncoast Gold Macadamias, у серії випробувань із застосування фунгіцидів та добрив на деревах макадамії за допомогою сільськогосподарських безпілотників XAG.

«Ми спочатку нанесли на карту ділянку ферми за допомогою безпілотного літака XMission і виявили хворі дерева. Потім ми надіслали безпілотник для захисту рослин лише для обприскування тих конкретних дерев, а не цілої плантації, як це робили б звичайні установки для обприскування», – розповіли в компанії Fleming.

Розприскування з безпілотників також показало мінімальний дрейф ЗЗР. 

У компанії Fleming вважають, що безпілотники більш ефективні на складних місцевостях, де великим пілотованим машинам, таким як трактори або вертольоти, важко впоратися з операцією. Вони нещодавно отримали контракт з одним з найбільших виробників батату в Австралії, на боротьбу з бур’янами за допомогою безпілотників XAG у важкодоступних районах, навколо дамб та поливних гідрантів на полях.

Виробники полуниці наймають безпілотники для обробки полів під час вологої зими на заболочених полях, куди важко добратися наземній техніці.

Безпілотні літальні апарати також підсівають траву на пасовищах.Залежно від норми висіву, безпілотник висіває до 15 га за годину.

Читайте також: Плодові дерева обробили з безпілотника в десятки разів ефективніше

Джерело:
AgroTimes
Поділитись: