Техніка

Дробарка знищує до 93% насіння бур’янів

Німецька компанія Zürn Harvessting запустила виробництво насіннєвої дробарки Seed-Terminator від австралійського фермера-винахідника. Пристрій призначений для зернозбиральних комбайнів з метою знищення насіння бур’янів. 

Про це повідомляє сайт farm-connexion.com.

Розробником пристрою став фермер з Австралії Рей Харрінгтон. У своїй суті це потужний подрібнювач, який кріпиться до задньої частини комбайна.

За словами винахідника, 80% насіння бур’янів надходить з комбайна.

Завдяки новому пристрою, при проходженні насіння бур’янів очисним столом комбайна, воно через воронку потрапляє у по через воронку, воно проходить подвійний ротор з молотками, що працює зі швидкістю до 3000 об/хв. Останні подрібнюють це насіння. Потім воно надходить до статору з трьома сітками перед виходом.

Кілька випробувань, проведених в Австралії, зокрема Trengove Consulting, підтвердили, що кращу ефективність пристрою забезпечує висока швидкість його роботи. Таким чином, досліджено, що  до 93% знищення насіння райграсу відбувається на швидкості 2250 об/хв. ККД до 98% забезпечується при обертах від 2500 до 3000 об/хв. Наразі лише дуже дрібне насіння мальви та люцерни не потрапляє до системи навіть на максимальній швидкості.

Зростаюча стійкість бур’янів до хімічної обробки та зростаюче несхвалення споживачів щодо використання гербіцидів змушують шукати альтернативи у механічних системах боротьби з бур’янами.

Читайте також:Ropa удостоїли срібної медалі Agritechnica за дробарку картопляних залишків

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!