Техніка

Дослідження показало головні занепокоєння власників сільгосптехніки

Згідно з дослідженням, проведеним NFU Mutual, власників сільгосптехніки найбільше турбує зростання цін на машини, погана погода й поломки.   

Про це повідомляє profi.co.uk.

Зазначають, що більше третини з 262 респондентів (36,3%), які брали участь в опитуванні, проведеному сільським страховиком, заявили, що найбільше їх турбує страх поломок і погана погода, які заважають роботі.

В умовах жорсткої контрактної рентабельності підрядники назвали зростання цін на нову й стару сільгосптехніку своїм наступним занепокоєнням (28,6%).

Труднощі з наймом кваліфікованих робітників оцінили як третю за значимістю проблему (21,4%).

«Не дивно, що погода й поломки продовжують залишатися найбільшою проблемою. Однак вартість і доступність обладнання – зростаюча проблема для галузі. З огляду на високий попит і низьку доступність, ми рекомендуємо підрядникам встановлювати фіксовану вартість обладнання й страхувати його», – зазначає фахівець із сільського господарства й технологій NFU Mutual Чарлі Йорк.

Окреме опитування NFU Mutual (327 респондентів) щодо факторів, які фермери вважають найбільш важливими під час вибору підрядників, показав, що довіра та взаємини займають перше місце в списку – 46,8%. На другому місці – забезпечення безпеки роботи (20,8%), на третьому – компетентність спеціаліста (16,5%), на четвертому – співвідношення ціни та якості (15,9%).

Читайте також: Аграріям нагадали про умови компенсації вартості сільгосптехніки.