Техніка

Для кожної операції потрібен свій метод коригування сигналу GPS

Для впровадження точного землеробства треба придбати відповідну техніку, можливо модернізувати наявну, та встановити необхідні програмні забезпечення. Наступний крок – визначення рівня точності системи GPS і стабільності позиціонування, потрібних для виконання технологічної операції із застосуванням точних систем.

Про це розповідає журнал The Ukrainian Farmer.

Для кожної конкретної технологічної операції підходить певний метод коригування сигналу GPS. Наприклад, технології осіннього локально-стрічкового внесення гранульованих міндобрив із подальшою весняною сівбою кукурудзи у ці самі рядки потребують сантиметрового рівня точності та щорічної стабільності позиціонування. Проте для роботи систем картографування врожайності на зернозбиральному комбайні можливо обмежитися точністю до 1 м.

«Оцінювання часу, потрібного для освоєння елементів точного землеробства та розроблення довгострокових планів з упровадження цих елементів, допоможе в ухваленні рішень щодо закупівлі обладнання. Слід пам’ятати, що успішне освоєння технологій точного землеробства великою мірою є прогресивним, а не швидким процесом, що дає миттєвий результат», – відзначають у статті.

Раніше ми повідомляли, як правильно підбирати обладнання для впровадження точних технологій.