Техніка

CLAAS планує цього року випустити 200-тисячний трактор на заводі в Ле-Мані

CLAAS планує цього року випустити 200-тисячний трактор на заводі в Ле-Мані

У 2023 році компанія CLAAS планує випустити 200-тисячний трактор на заводі у Ле-Мані (Франція) – на 20-й рік від початку їхнього виробництва тут.

Про це повідомили у CLAAS.

Сьогодні CLAAS Tractor у Ле-Мані виробляє понад 60 різних моделей потужністю від 75 до 445 к. с., від простих тракторів для ринків із менш суворими стандартами щодо викидів, таких як Туркменістан або Африка, до високопродуктивного ARION 400 – переважно для європейського ринку – і високотехнологічного великого трактора AXION 900 TERRA TRAC  – для світового ринку.

Завод у Ле-Мані експортує трактори до 80 країн світу, включно з Північною Америкою.

З 2003 року компанія реалізовувала проєктів модернізації на суму понад 80 млн євро.

Завод у Ле-Мані, де впроваджуються транспортні системи без водія та штучний інтелект у логістиці, вважається одним із найсучасніших у світі. Нещодавно тут відкрився новий центр для відвідувачів, створений за зразком Технопарку в Гарзевінкелі (Німеччина).

Як повідомлялося, CLAAS розширює асортимент запчастин для застарілої техніки.

Довідка

У 2003 році CLAAS придбав контрольний пакет акцій компанії Renault Agriculture, тракторного підрозділу групи Renault. А у 2008 році поглинув її. Таким чином CLAAS перетворився з компанії, що спеціалізується на виробництві збиральної техніки, на повноцінного постачальника систем, додавши до свого асортименту стандартні та спеціалізовані трактори, які доповнюють флагмана XERION, що виробляється у  Гарзевінкелі.