Техніка

Case IH оновив рулонні та тюкові прес-підбирачі

Case IH оновив рулонні та тюкові прес-підбирачі

Великий тюковий прес-підбирач Case IH LB 436 HD отримав кілька важливих оновлень до 2024 року, зосереджених на новій гідравлічній системі визначення навантаження. Це дозволяє керувати функціями, які зазвичай активуються позаду прес-підбирача, з кабіни через монітор прес-підбирача або термінал ISOBUS трактора.

Про це повідомляє Agroportal24h.cz.

Додається, що кермування тандемною віссю можна заблокувати з терміналу, при цьому задня керована вісь автоматично блокується в режимі заднього ходу або в режимі дороги. 

Також були оновлені рулонні прес-підбирачі Case IH RB 545 та Case IH RB 545 Silage Pack із фіксованою камерою пресування. Прес-підбирачі Case IH RB 545 і Case IH RB 545 Silage Pack, оснащені обмоткою, призначені для фермерів, які виробляють 7000 і більше тюків на рік. Обидві машини оснащені підбирачем (2,3 м) для обробки важких матеріалів і ріжучою системою з 20 ножами. Прес-підбирачі виготовляють тюки високої щільності за допомогою 18 роликів, які мають новий профіль для кращого обертання тюків і встановлені на підшипниках, що автоматично змащуються.

Перероблений ротор із більш широкими зубцями зменшує споживання енергії та забезпечує краще очищення, зменшуючи ймовірність згортання довгих культур і покращуючи продуктивність під час роботи з кормом із високою вологістю. Новим для обох моделей є опція коробки відбору потужності 1000 об/хв, доступна як альтернатива стандартному приводу 540 об/хв, що забезпечує більшу інерцію для більш плавного потоку врожаю, зменшує ймовірність забивання у важкій траві та відповідає вимогам косіння за допомогою повного комплекту ножів у густому підліску.

Читайте також: Case IH представив новий тюковий прес-підбирач LB 424 XLD