Техніка

Bobcat представила нове покоління телескопічних навантажувачів серії R

Телескопічний навантажувач Bobcat серії R

Компанія Bobcat представила нове покоління телескопічних навантажувачів серії R для сільського господарства. Лінійка складається з шести моделей з двигунами, що відповідають екологічним нормам Stage IIIA.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Нова лінійка телескопічних навантажувачів Bobcat серії R включає такі моделі:

  • Компактні моделі – TL26.60, TL30.60 і TL30.70.
  • Габаритні моделі – TL35.70, TL38.70HF і TL43.80HF.
Телескопічний навантажувач Bobcat серії R

Зазначають, що навантажувачі мають робочу висоту від 6 до 8 м і максимальну вантажопідйомність від 2,6 до 4,3 т. Їх поява на ринку стала останнім етапом реалізації революційної стратегії Next is Now компанії Bobcat. У рамках цієї ініціативи новаторський підхід до диверсифікації в розробці інноваційної техніки поєднується з інтелектуальними і зручними для користувачів технологіями, що дозволяють змінити уявлення про робочий процес.

Коментуючи початок продажів серії R, президент Doosan Bobcat EMEA Густаво Отеро так охарактеризував ці машини: «Телескопічний навантажувач – це один з найважливіших елементів нашої бізнес-стратегії та ключовий момент реалізації Next is Now. Нові машини серії R забезпечують високий рівень комфорту протягом всього робочого дня, відрізняються високою продуктивністю і надійністю, мають ряд інтелектуальних функцій, міцну конструкцію, інтуїтивно зрозуміле управління і відмінну ергономіку. Вивівши на ринок ці моделі і збільшивши інвестиції в сегмент телескопічних навантажувачів, ми плануємо подвоїти їх продажі до 2025 року».

Телескопічний навантажувач Bobcat серії R

Нагадаємо, Bobcat представила новий компактний навантажувач. раніше повідомлялося, Bobcat презентував повністю електричний гусеничний навантажувач.