Техніка
Головне:
Техніка

Bobcat представив нову серію навантажувачів – R

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Bobcat представив нову серію навантажувачів – R

Американська компанія Bobcat представила свої нові навантажувачі та екскаватори серії R, куди входять міні-навантажувачі S66 і S76, а також компактні гусеничні навантажувачі T66 і T76.

Про це повідомляє Agriland.

Навантажувачі мають двигуни стандарту Stage V, довші колісні бази і ширші колії.  Компактні гусеничні навантажувачі T66 і T76 мають надійну систему ходової частини, але можуть бути оснащені додатковою 5-точковою підвіскою.

Крім того, для більшої стійкості на всіх навантажувачах серії R є додаткова функція автоматичного контролю їзди. Ця функція «зменшує розтікання матеріалів, а також підвищує комфорт оператора», стверджує компанія.

Серія R має “повністю закриту цільну” кабіну з HVAC, 5-дюймовий дисплей та світлодіодну систему освітлення.

Стандартним управлінням на всіх нових навантажувачах серії R є система SJC. Ручне управління руками та ногами доступне як безкоштовна опція на міні-навантажувачах S66 та S76.

Настроювані функції, доступні через SJC, включають управління швидкістю, контроль дрейфу та можливість змінити налаштування на чутливість джойстиків. Система SJC також має вбудоване управління потужністю для підвищення комфорту та продуктивності.

Машини мають робочу потужність від 1179 кг до 1361 кг для міні-навантажувачів та від 1110 кг до 1417 кг для компактних навантажувачів. 

Типові навантаження коливаються від 2359 кг до 2722 кг для міні-навантажувачів та від 3175 кг до 4050 кг для гусеничних навантажувачів.

Читайте також: Bobcat презентував повністю електричний гусеничний навантажувач

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ