Техніка
Головне:
Техніка

Бельгійці зробили безпілотник для підрахунку фруктів та ягід

Бельгійці зробили безпілотник для підрахунку фруктів та ягід

Дослідники бельгійсько науково-дослідного інституту Flanders Make розробили спеціалізований безпілотник для підрахунку фруктів та ягід в саду та на плантації. 

Про це повідомляє Future Farming.

Безпілотник та додаток до нього були створені у співпраці з Бельгійським центром експериментального вирощування фруктів. Раніше фахівці цієї установи проводили ручний підрахунок ягід садової суниці. Наразі завдяки новому дрону цю роботу можна провести набагато швидше, точніше прогнозуючи врожайність.

Завдяки інноваційним технологіям та штучного інтелекту, безпілотник допомагає виробникам сільгосппродукції точніше прогнозувати врожай.

Крім цього, безпілотні літальні апарати здатні автоматично проводити інвентаризацію на складі або підраховувати кількість квітів та фруктів на різних ділянках сільськогосподарських угідь за допомогою спеціальних камер і датчиків.

У роботі дрон використовує аерофотознімки різних культур. Алгоритм дозволяє аналізувати зображення й підраховувати точну кількість плодів фруктів або ягід, які видно на досліджуваній ділянці.

Читайте також: Kubota інвестує в стартап моніторингу дерев