Техніка

BEDNAR суттєво оновив широкозахватні дискатори SWIFTERDISC XE

Широкозахватний дискатор BEDNAR SWIFTERDISC XE

Компанія BEDNAR пропонує перевірені конструкційні рішення та інновації в широкозахватних дискаторах серії SWIFTERDISC XE. Зокрема, вдосконалені агрегати матимуть новий швидший розворот в кінці гону, кращу якість обробітку та збільшену ширину захвату.

Про це AgroTimes розповідають у прес-службі компанії.

У порівнянні з попередніми моделями, тепер під час розвороту піднімається тільки дискова секція, а транспортні й опорні колеса, а також котки, залишаються в робочому положенні. Така конструкція усуває негативне навантаження на зчіпку й розвантажує трактор. Більше того, вона запобігає небажаним коливанням і робить весь процес розвороту швидшим і комфортнішим.

Агрегат тепер оснащено подвійними опорними колесами перед робочою дисковою секцією, що допомагають стабілізувати дискатор на високих швидкостях. Задні котки будуть обладнані паралелограмом. Це забезпечить рівномірне притискання до ґрунту обох рядів котків. Перевагою є мінімальна кількість часу, що потрібна на регулювання задніх котків відповідно до польових умов.

Дискатор SWIFTERDISC XE також широко використовується для передпосівного обробітку особливо в комплектації з невеликим діаметром агресивних А-дисків і передньою вирівнюючою планкою Crushbar.

Агрегати матимуть два варіанти робочої ширини – 10 і 12,4 м.

«Знаряддя з шириною 12,4 м є ідеальним варіантом для контрольованого сільського господарства (controlled traffic farming – CTF) завдяки своїй робочій ширині. Додаткові 20 см з кожного боку сприяють достатньому перекриттю кожного проходу», – відзначає виробник.

Оновлені моделі SWIFTERDISC XE будуть доступні вже цієї осені.

Нагадаємо, BEDNAR презентує нові моделі універсального культиватора VERSATILL.