Техніка
Головне:
Техніка

Bauer представляє новий вдосконалений термінал Signo 4.0

Термінал Signo 4.0 від Bauer

Виробник зрошувальних систем Bauer представляє бортовий комп’ютер останнього покоління «Signo 4.0». Він призначений для цистерн та машин для транспортування й внесення рідких і напіврідких органічних добрив, а також гною.

Про це повідомляє Agrartechnik.

Зазначають, що термінал «Signo 4.0» має особливо високу обчислювальну потужність, що дозволить обробляти значно більші обсяги даних. Крім того, він забезпечує кращу сумісність трактора й цистерни.

«Комп’ютер «Signo 4.0» доступний у вигляді клавішних або сенсорних терміналів. Новацією є додаткова поворотна ручка, що дозволяє швидше вводити значення. А інтуїтивно зрозумілі символи, адаптовані до технологій внесення та розкидання, зводять до мінімуму помилки експлуатації і значно спрощують використання складних компонентів бака для рідкого гною», – йдеться в повідомленні.

Також у робочий комп’ютер інтегрована функція аналізу вмісту поживних речовин «Signo ID». Це дозволяє виміряти склад поживних речовин за секунди та відрегулювати норму внесення добрив.

Нагадаємо, Bauer розширив лінійку поліефірних цистерн для органічних добрив. Раніше повідомлялося, про переваги рідких комплексних добрив.

Журнали