Тваринництво

Автоміксер кормів працює на біометані

Італійська компанія Bravo випускає футуристичний самохідний кормовий міксер Rotomix 5 ECO, що працює на біометані. Цікавою особливістю машини є перемішування за допомогою обертового резервуара, як у автозмішувачів бетону.

Про це повідомляє Agroportal24h

Модель Rotoix5 ECO була розроблена у співпраці з Ecomotive Solutions групи Holdim, яка спеціалізується на системах двигуна з альтернативними видами палива та відновлюваної енергії.

Двигун, що працює на біометані, постачається компанією FPT Industrial, яка має багаторічний досвід у виробництві цих типів двигунів.

Кормовий змішувач Rotomix5 ECO працює так само, як і дизельна модель. Але з біометановим двигуном експлуатація є більш економічною та екологічною. 

При роботі у закритих приміщеннях машина на біометані викидає в повітря мінімум шкідливих речовин. Навіть шумове забруднення досягає кардинального зниження.

За словами виробника, початкові більші інвестиції в цю машину повинні окупитися порівняно швидко – особливо для тих, хто має власний біометан і, отже, дешеве джерело енергії.

Автоміксер має таку ж конструкцію, як звичайні моделі Bravo, тому він використовує фрезу для підбирання складових корму.

Цікаво, однак, що змішування подачі виконується за допомогою обертового бункера, що не вимагає великих витрат енергії.

Читайте також: KUHN пропонує новий кормозмішувач

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!