Техніка

Автоматизовані візки замінюють навантажувачі

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Південноафриканська компанія Gossamer випустила автоматичні транспортувальні візки для порожніх та повних контейнерів, які цілком здатні замінити навантажувачі із операторами в складах.
Про це повідомляє FreshPlaza.

Перша версія автоматичних транспортувальних візків успішно працює 2 роки на пакуванні цитрусових. Їй не потрібен персонал, візок добре працює в обмеженому просторі, наприклад, під транспортерами. У складі він переміщується зі швидкістю 1,5 м/сек. Візок живиться від літієвої батареї з терміном експлуатації 10 років або 3600 циклів.

Енергія, яка була б втрачена через гальмування, перетворюється з кінетичної на електричну, тим самим допомагаючи заряджати акумулятори. Низькому рівні заряду акумулятора,візок повертається на док-станцію навіть у неробочі часи. Час повного заряджання – близько 5 годин, доступні варіанти більш швидких і повільних зарядних пристроїв.

Існує три версії машин: одна призначена для переміщення порожніх піддонів, інша може перевозити 1 піддон вагою до 2400 кг, і третя, здатна переміщати 2 піддони, при цьому, отримуючи повний піддон, вона також може завантажувати порожній піддон за один проїзд. Машини інтегровані в інформаційні системи, що дозволяє відслідковувати об’ємний продукт у режимі реального часу.

Читайте також: У буковинському селі запустили сортувальну лінію для яблук

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями