Техніка

AVR представив комбіновану машину для механічної боротьби з бур'янами

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
AVR представив комбіновану машину для механічної боротьби з бур'янами

З ростом попиту на екологічне землеробство та додаткові методи обробітку, які можуть бути інтегровані в традиційне землеробство, бельгійська компанія AVR представила комбінований агрегат для боротьби з бур’янами, який дозволяє подрібнювати більше рослин за один прохід, підвищуючи тим самим ефективність та рентабельність.

Про це повідомляє Farm-Connexion.

Останніми роками зростає тенденція до пошуку механічних рішень боротьби з бур’янами як для польових та спеціальних культур, так і для органічного й традиційного землеробства в цілому.

Компанія AVR розробила комбіновані машини, що складаються з базової рами в поєднанні з характерною для даної марки системою транспортування маси, на якій може бути встановлено різне обладнання. Машину можна використовувати як дисковий підготач, скальпер або екологічний прополювач. Останні два інструмента гарантують екологічне прополювання з боків гребенів. Інструменти екологічного прополювача видаляють бур’яни, насипають тонкий шар грунту та міняють форму гребенів. Таким чином ця машина добре підходить для створення гребенів у кілька етапів. З іншого боку, скальпер гарантує глибоке просапування, що робить його ефективним інструментом для вирощування моркви. Дисковий підгортач, завдяки широким  великим дискам дозволяє утворювати широкі та компактні гребені, особливо на легких грунтах.

Ці гряди були випробувані в реальних умовах у овочівників та отримали їхнє схвалення.


Читайте також: AVR рахує картоплю на ходу

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями