Техніка
Головне:
Техніка

AMAZONE запрошує на цифрову виставку «Всесвіт прецизійності 2021»

Навісний розподілювач добрив AMAZONE ZA-V

Компанія AMAZONE пропонує всім бажаючим відвідати цифрову виставку «Всесвіт прецизійності 2021», на якій можна отримати детальну інформацію про актуальні новинки компанії в рамках прецизійного сільського господарства.

Про це повідомляє прес-служба компанії.             

«Для проведення обробки ґрунту, посіву, внесення добрив і захисту рослин сьогодні AMAZONE пропонує безліч інноваційних машин з найсучаснішою прецизійною технікою. «Більше» прецизійності означає, що у вас буде «менше» витрат на добрива, ЗЗР і посівний матеріал. У той же час можна ефективніше використовувати потенціал врожайності», – йдеться в повідомленні.

Разом з тим до економічних переваг прецизійної техніки, які забезпечують швидке повертання інвестицій, входять також дбайливе ставлення до навколишнього середовища та суттєве зниження навантаження механізаторів.

«На виставці із 3D моделюванням ви дізнаєтеся, які нові можливості в рамках прецизійного сільського господарства вже сьогодні пропонують наші розподільники добрив, обприскувачі, ґрунтообробні знаряддя, сівалки і цифрові рішення», – додають у повідомленні.

Нагадаємо, AMAZONE презентував онлайн-калькулятор для граничного розподілу добрив. Раніше повідомлялося, AMAZONE оновив борони серії Catros.

Журнали