Техніка

AMAZONE презентувала удосконалений самохідний обприскувач Pantera 4504-HW

Оновлений самохідний обприскувач AMAZONE Pantera 4504-HW на виставці AGROCOMPLEX

Компанія AMAZONE представила нове покоління самохідного обприскувача Pantera 4504-HW на виставці AGROCOMPLEX у Києві.

Про це повідомляє Група компаній «ТРІА» на своїй Фейсбук-сторінці.

Зазначають, що оновлений обприскувач задає найвищі масштаби в галузі прецизійного захисту рослин та зручності в користуванні. Модифікована циркуляція розчину, зміни в центрі управління та підвищений комфорт під час проведення технічного обслуговування пропонують суттєві додаткові переваги.

Агрегат обладнаний новим шасі HW, що дозволяє проводити гнучке, гідравлічне регулювання кліренсу (до 1,7 м) та ширини колії (від 2,45 м до 3,2 м). Й незважаючи на те, що центр ваги розташований вище, обприскувач зберігає високу стійкість і одночасно гнучкість для застосування на різних культурах і за різної ширини міжрядь.

Також у фокусі нової серії Pantera 4504 – полегшення роботи механізатора. Під захисним ковпаком розташований новий SmartCenter з усією арматурою управління. Крім того, тут розміщено також промивний бак об’ємом 60 л, в якому швидко та з високою продуктивністю розчиняються порошкоподібні речовини та грануляти.

Постійний тиск обприскування за мінімальних залишків забезпечує точне рішення AmaSwitch для автоматичного посекційного включення. З 4-корпусним утримувачем форсунок можна отримати реальну відстань між форсунками 25 см. Перевагою є зменшення відстані до цільової поверхні менше 50 см у поєднанні зі спеціальними форсунками 80°.

Для високої продуктивності передбачено новий паливний бак об’ємом 290 л зі зручним доступом. Поруч розташований бак для DEF-реагенту (20 л).

Новий термінал AmaDrive 7.0 тепер ергономічно вбудований у підлокітник. Для ISOBUS-керування пропонується термінал AmaTron 4 розміром 8 дюймів і AmaPad 2 розміром 12,1 дюйма.

За великої ширини захвату (40 м) система активного регулювання штанги ContourControl та система активного гасіння коливань SwingStop забезпечують оптимальне положення штанги.

Нагадаємо, «ТРІА» провела експеримент з обприскувачем PANTERA 4504 щодо якості стабілізації штанги.