Техніка

«Агропросперіс» забезпечив сучасною сільгосптехнікою училище на Житомирщині

Група компаній «Агропросперіс» передала сучасну агротехніку Головинському вищому професійному училищу нерудних технологій для підвищення якості підготовки майбутніх механізаторів

Про це повідомила прес-служба компанії.

Виробничі компанії «Агропросперіс» зацікавлені у партнерстві з училищами, які здійснюють професійну підготовку кваліфікованих механізаторів у регіонах діяльності групи компаній та розпочинають пілотний проект у цьому напрямку.

Його першим партнером стало Головинське вище професійне училище нерудних технологій  (ГВПУ НТ), що на Житомирщині. На момент початку співпраці матеріально-технічна база навчального закладу вкрай потребувала оновлення. Для успішного навчання сучасним аграрним технологіям «Агропросперіс» передав ГВПУ НТ оприскувач Amazone, сівалку Great Plains і трактор Claas.

«Два роки тому ми з «Агропросперіс» розпочали спілкування, яке переросло в дружбу. Основне завдання нашого училища – максимально навчити студентів новим технологіям. На жаль, підтримки держави на оновлення технічної бази немає або вона дуже слабка. Тому з певних професій ми звертаємося по допомогу. На це прохання відгукнулась потужна група компаній «Агропросперіс» і допомогла нам із сучасною технікою, на якій працюватимуть учні та працівники», – зазначив директор ГВПУ НТ Вячеслав Максимчук.

За його словами, це дасть змогу навчальному закладу готувати висококваліфікованих випускників, які користуватимуться високим попитом на ринку праці, що підніме імідж і навчального закладу, і професії механізатора загалом. Також училище зможе обробляти землі, що перебувають у його власності та заробляти кошти на подальше оновлення й ремонти матеріально-технічної бази.

Молоді фахівці увійдуть до штату та виробничого ядра компанії та отримають стабільну офіційну ринкову заробітну плату. Крім того, випускники освітнього проекту матимуть право участі в унікальних мотиваційних програмах «Агропросперіс»: отримання річної частки в прибутку компанії та участь у партнерській програмі, яка надає можливість вкласти власні гроші в бізнес та суттєво їх примножити відповідно до річного фінансового результату компанії.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!