Овочі-Ягоди-Сад

Agerris готується до виробництва роботів-садівників та пастухів

Австралійський стартап Agerris зібрав $6,5 млн від інвесторів для виробництва двох моделей сільськогосподарських роботів: садівник-овочівника та пастуха.

Про це повідомляє FutureFarming.

Agerris був запущений у квітні минулого року і зараз працює 14 штатних інженерів. Компанія народилася з досліджень в університеті Сіднея.

«Зараз ми працюємо в напрямку комерціалізації, – сказав виконавчий директор Agerris Салах Суккаріе. – Наша команда створює наших роботів, і ми проводили багато випробувань на фермах».

Є два типи роботів типу Agerris. Перший, Digital Farmhand, націлений на ферми менших розмірів з овочами та деревними культурами.

Це зможе допомогти фермерам в автономному видаленні бур’янів нехімічним, інтелектуальному обприскуванні та підживленні сільськогосподарських культур.

Другий, Swagbot, більше підходить для більших площ і випасу худоби. Цей автономний робот може ідентифікувати та викорінювати бур’яни, але також здатний контролювати пасовища та посіви. За словами пана Суккаріє, одного дня він також зможе пасти худобу.

«Обидва роботи покликані бути розумними, тому вони не є просто платформами, орієнтованими на GPS, – пояснює пан Суккаріе. – Вони матимуть можливість одночасного машинного навчання і можуть одночасно робити такі речі, як виявлення та видалення бур’янів. Платформа та алгоритми машинного навчання готові. Зараз ми розглядаємо інструментальні системи. Наші роботи можуть працювати майже добу та в будь-яку погоду».

Читайте також:Yanmar розробляє модульну робоплатформу

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!