Овочі-Ягоди-Сад

Завод з виробництва крохмалю на Львівщині запустять до листопада

Компанія «Централ Плейнс Груп Україна» (Central Plains Group – CPG) до листопада планує запустити першу чергу заводу з безвідходного виробництва картопляного крохмалю і його похідних – протеїну і клітковини, а також інших продуктів з картоплі з мінімальним вуглецевим слідом – ініціативу «Зелена Планета».

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Компанія вирощуватиме преміум сорти технічної картоплі з високим вмістом крохмалю та співпрацюватиме із місцевими фермерами. 

Розуміючи ці потреби, CPG знайшла підтримку з боку Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», які погодили надання грантової допомоги ініціативи «Зелена Планета».

Central Plains Group  досліджуватиме ринки ринків збуту картопляного крохмалю, його похідних та інших продуктів з картоплі, розроблятиме стратегії виходу на цільові ринки. В роботі над виробничими лініями для крохмалю на першому етапі CPG залучить кваліфікованого інженера світового рівня з відповідним досвідом роботи. А також будуватиме модель співпраці з українськими фермерами. Зокрема навчатиме  фермерів заходу України правильному вирощуванню високоякісної картоплі, та забезпечить їх посадковим матеріалом.

«Активна робота за всіма трьома напрямками вже розпочата та триватиме до листопада 2021 року, коли перша черга заводу виробить свій перший продукт», – повідомляють в компанії.

Нагадаємо, компанія «Централ Плейнс Груп Україна» в селі Глиняни Золочівського району на Львівщині будує завод із безвідходної переробки картоплі, зокрема на крохмаль. Вартість будівництва близько $7 млн. На підприємстві планують створити близько 50 робочих місць і переробляти 40-50 тис. тонн картоплі в рік.

Читайте також: На Львівщині планують збудувати завод з переробки картоплі на крохмаль