Овочі-Ягоди-Сад

Єгипет та Індія стали ринками збуту польських яблук після запровадження російського ембарго

Після того, як російське ембарго вступило в силу п’ять років тому, Єгипет та Індія стали новими ринками і заповнили прогалину, створену цим ембарго.

Про це повідомляє FreshPlaza.

«Цьогорічні морози позначилися на більшості яблук у Польщі цього року, але сорти Айдаред, Лігол та Джонагоред показали найбільшу втрату врожайності. Яблук цих сортів будуе набагато менше, порівняно із середнім показником за останні п’ять років. Це особливо велика проблема для Айдареду, оскільки він користується попитом у єгипетських замовників», — розповів генеральний директор компанії Genesis Fresh Ян Новоковський.

За його словами, компанія Genesis Fresh експортує 70% яблук у європейські країни, а 30% обсягу припадає на країни Азії та Африки.

«Цього року Єгипет почав імпортувати яблука раніше порівняно з минулим роком, що є позитивною тенденцією, оскільки вони бачать, що наші яблука мають хорошу якість та смачні», — наголосив Ян Новаковський.

За словами експортера, за останні 5 років галузь значно змінилася, після набуття чинності ембарго з боку Росії. Компанія слідкує за новими ринками, за попитом там на нові сорти, упаковку, поставки та послуги. 

Не зважаючи на менший урожай цього року, Genesis Fresh запевняє, що має достатньо продукції, щоб задовольнити попит існуючої клієнтури та нових клієнтів.  «Робочої сили в цьому році достатньо, оскільки менший урожай. Ми майже закінчили збирання фруктів і тому більшість робітників підуть на роботу на склади та холодильники. На наступний сезон нам потрібно буде шукати більше працівників не тільки з України, але й з інших країн», — сказав Ян Новаковський.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!