Овочі-Ягоди-Сад

Виробників овочів навчатимуть вирощувати капусту

Навчальний центр «Координата»  у партнерстві з досвідченим агротехнологом-овочівником Зиновією Єлінською взимку -навесні 2019-2020 проведе понад 5 тренінгів і вебінарів для виробників овочів. Почнуть з технології вирощування капусти.

Про це розповіла директор навчального центру «Координата» Олена Дейнеко.

«Тема правильних агротехнологій – гостро проблемна для українських агровиробників. Почнемо з того, що  компетенція виробників не дозволяє їм навіть діагностувати джерело проблем, недоотримуючи урожай рік від року», — сказала Олена Дейнеко.

На тренінгах виробників учитимуть створювати правильну технологію вирощування: від аналізів води й ґрунту до живлення й захисту та правильного збору врожаю.

Читайте також: Fruktona створює ягідно-садівничий хаб на Одещині

«У виробників  овочів дуже мало знань щодо основ і технології вирощування капусти. Знаю по практичній роботі  з багатьма моїми клієнтами в різних регіонах України, що їм постійно доводиться виправляти проблеми на полі, з урожаєм. Тому що вони як правило робили  помилки ще на самому початку, навіть ще до того, як посадили розсаду. І мені як агротехнологу весь час доводиться виправляти помилки, бо люди неправильно почали сезон.  Таким виробникам потім доводиться витрачати більше грошей на виправлення помилок, боротьбу з хворобами, зі шкідниками» , — доповнила Зиновія Єлінська.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!