Овочі-Ягоди-Сад

В Україні розпочався сезон ремонтантної суниці

В Україні розпочався сезон ремонтантної суниці

На гуртових ринках України з’явилася перша ремонтантна суниця – після майже 10-денної перерви між останньою пропозицією червневої суниці, пише «Інфо-Шувар».

«Цього року відбувся зсув у термінах дозрівання звичайної, так званої червневої суниці, – пояснила експерт плодоовочевого ринку Східної Європи Тетяна Гетьман, – на ринку вона з’явилася досить рано».

Закінчився сезон теж досить рано, і це, перш за все, відчули переробні підприємства, які вже в середині червня не могли знайти промислових партій ягоди, додала вона.

Проте, на думку фахівців галузі, у переробників ще буде шанс запастись суницею: врожай ремонтантної ягоди обіцяє бути більшим, ніж торік. За нормальних погодних умов збирання ягоди триватиме мінімум до середини осені.

«Погода цього року поки що сприяє гарному врожаю ремонтантної суниці, –  зазначив експерт ягідного ринку України, управляючий партнер ТОВ «ФруТек» Олег Босий. – Дощі, які розпочалися в кінці червня в центральних та західних областях, негативно вплинули на якість та врожайність червневої ягоди і водночас сприяли розвитку плодів на ремонтантних насадженнях. У наших кліматичних умовах ремонтантна ягода плодоносить від кінця червня до жовтня включно, з використанням агроволокна врожай можна збирати навіть в листопаді».

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!