Овочі-Ягоди-Сад

USDA спрогнозувало виробництво груш у світі в сезоні 2020/21

Міністерству сільського господарства США (USDA) оприлюднило прогноз, у якому повідомляється, що виробництво груш у сезоні 2020/21 рр. зменшиться на 1,2 млн. тонн до 22,1 млн. тонн, через погодні проблеми в Китаї, та зниження товарообігу.

Так, виробництво груші в Китаї зменшиться на 1,3 млн тонн до 16 млн. тонн, через втрати в основному регіоні виробництва – провінції Хебей внаслідок квітневих заморозків.

Очікується, що європейське виробництво збільшиться, незважаючи на погодні умови та втрати від шкідників минулого року майже на 280 тис. тонн до 2,3 млн. тонн.

Незважаючи на більший обсяг виробництва, прогнозується, що експорт з ЄС знизиться на 270 тис. тонн через втрати від градів та злив на Піренейському півострові, що зменшить експортні поставки, особливо до Бразилії.

Очікується, що виробництво американської груші скоротиться на 37 тис. тонн до 608 тис. тонн через зменшення площ та урожайності.

Площі під грушами продовжують зменшуватися в Аргентині, і в результаті очікується незначне скорочення виробництва груші до 620 тис. тонн, що зупинить кількарічне зростання.

Виробництво груші в Південній Африці буде стабільним і становитиме 410 тис. тонн. Площа вирощування продовжує відновлюватися після посухи, оскільки виробники працюють над заміною старих дерев, що тоді загинули. Очікується, експорт залишатиметься стабільним на рівні 230 тис. тонн.

Тим часом у Росії виробництво знижується на 43 тис. тонн до 247 тис. тонн, через наслідки погоди в комерційних садах та меншої кількості зав’язі після великого врожаю минулого сезону. 

Імпорт повинен збільшитися відносно рекордно низького показника минулого року на  36 тис. тонн до 230 тис. тонн, що підтверджує статус Росії як найбільшого світового імпортера груш. Очікується, що вищі поставки з Білорусі та Туреччини компенсуватимуть скорочення поставок від інших постачальників з Південної півкулі.

Читайте також:«Сади Дніпра» планують високі врожаї груш