Овочі-Ягоди-Сад

Українські гарбузи постачатимуть в ЄС

Українські гарбузи постачатимуть в ЄС

Контракт на поставку гарбузів для переробки та подальшого постачання в ЄС отримало підприємство «Органік-Д» із селища Сутиски Вінницької області. Основний напрям агропідприємства – вирощування овочів борщового набору: моркви, столового буряка, картоплі, цибулі, капусти, але цьогоріч наважилися на нову культуру.

Урожай гарбузів закуповує компанія з Хмельницького, яка займається сушкою й постачанням за кордон. Подібні контракти отримали також ще три підприємства з Львівщини, Тернопільщини та Івано-Франківщини. 

Про це повідомляє vinbazar.com.

Для проекту «Органік-Д»закупило насіння у Польщі. Обрали гібрид Тіана. Зі слів директора господарства Вадима Кричковського, врожай планують отримати на рівні 40 т/га. 

У 2020 році всього висадили ділянку в 3 га.

За договором один кілограм продадуть за ціною у 8 евроцентів.

«Цьогоріч трохи не сприятливі умови були для гарбуза. Розумієте, це теплолюбива культура, а весна виявилася холодною. Через це на місяць затяглася вегетація, тому збирати плануємо наприкінці вересня. Щоб виростити гарбузи максимально органічними, ми доглядали за рослинами вручну. Встановили крапельний полив. Крім води і сонця, він практично нічого не отримував», – розповідає директор господарства.

Читайте також: ФГ «Органік-Д» вирощує овочі на експорт