Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

У Новій Зеландії вивели яблуні, адаптовані до спеки і посухи

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Сорт HOT84A1

Новозеландський виробник яблук T & G Global розпочав виводити на ринок перший стійкий до спеки і посухи сорт яблук. Робота над сортом розпочалася  рамках спеціальної міжнародної програми Hot Climate Programme.

Про це повідомляє Freshfruitportal.

«Попит на смачну і безпечну їжу буде зберігатися у споживачів не зважаючи на мінливий клімат, тому важливо підготувати і комерціалізувати яблука, стійкі до постійно змінного середовища», – сказав директор з інновацій та розробок T & G Global Пітер Ландон-Лейн.

Новий сорт HOT84A1 успішно пройшов випробування в Іспанії, де температура перевищувала 400С. На відміну від інших сортів, нові яблука, що володіють червоною шкіркою і щільною м’якоттю, що не вражав сонячний опік.

Споживачі, на думку представника T & G Global, повинні оцінити солодкий смак і соковиту текстуру фруктів.

«Виведення нових сортів таких, як HOT84A1, дає виробникам можливість вирощувати яблука в регіонах, де раніше не вдавалося організувати виробництво, і скоротити відстань до споживчого ринку», – додав представник T & G Global.

Крім того, удосконалення сортів необхідні, щоб знизити витрати води, добрив, і підтримати ефективність сучасних виробничих систем.

T & G Global очолює програму комерціалізації. Перші саджанці HOT84A1 поставлять шести партнерам програми: Waimea Nurseries (Нова Зеландія), TopFruit (ПАР), Dalival (Європа), Worldwide Fruit (Великобританія), Montagues (Австралія), Fruit Futur (Іспанія).

Читайте також: Експертка розповіла про втрати яблуневих садів від заморозків

Джерело:
AgroTimes
Поділитись: