Овочі - Ягоди - Сад

ТОВ «Дібрівка Агросервіс» планує експортувати 300 т замороженої малини

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

ТОВ «Дібровка Агросервіс» планує подвоїти експорт замороженої оргінічної малини й поставити 300 т ягід проти 140 т – минулого року. Господарство має замовлення з Бельгії, Нідерландів і ще кількох країн.

Про це повідомляє AgroPortal.ua

«В Європі дуже зацікавлені в нашій продукції, оскільки в цьому сезоні основний європейський виробник органічної малини – Сербія – втратила більше 30% врожаю через град. Тому в Європі зараз почався ажіотаж на малину і це додало 0,35-0,45 євроцентів\кг в ціні в порівнянні з минулим роком», –  розповів власник ТОВ «Дібрівка Агросервіс» Юрій Демцюра.

Продукція «Дібрівка Агросервіс» орієнтована тільки на ринок Європи. Юрій Демцюра зазначає, що в Україні відсутній ринок малини, зі свіжими ягодами дуже важко працювати з супермаркетами. Господарство минулого року мало невдалий досвід роботи з торговими мережами і до формату свіжої ягоди не повернеться.

«Ми з поля відразу Мороз малину і відправляємо на експорт. Хотілося щоб і наші торгові мережі торгували замороженої ягодою, як це роблять у всьому світі», – побажав Юрій Демцюра.

Читайте також: У Польщі очікують росту цін на малину

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями