Овочі - Ягоди - Сад

Стали відомі найефективніші стимулятори росту для огірка

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Науковці Уманського національного університета садівництва довели, що на товарну урожайність огірків найбільш ефективно діє обробка насіння стимуляторами росту Біолан та Вимпел.

Про це пише журнал «Плантатор».

Дослідження проводили з гібридом огірка голландської селекції Анжеліна F1. Рослини вирощували безрозсадним способом. Насіння висівали у І декаді травня. За контроль було взято варіант без застосування біостимуляторів. Для досліджень були використані такі біостимулятори: Азотофіт, Фітоцид, Вимпел та Біолан.

Насіння намочували перед сівбою у розчинах біостимуляторів. Тривалість експозиції розчину Азотофіту та Фітоциду становила 3 год, у розчину Вимпел та Біолан — 12 год. Розчин Азотофіту складався з 1 частини препарату та 50 частин води, Фітоциду — з 1 частини препарату та 100 частин води, Вимпел використовували з додаванням 10 мл препарату на 0,5 л води, Біолан — 0,25 мл препарату на 0,5 л води.

Читайте також: ФГ «Алтанал» омолоджує посадкову картоплю

Усі застосовані біостимулятори росту збільшували рівень товарної урожайності. Проте найвищі значення даного показника одержано за обробки насіння Біоланом — 52,3 т/га і Вимпелом — 50,8 т/га, що на 8,9 т/га і 7,4 т/га більше за контроль. У варіанті Фітоциду та Азотофіту товарна урожайність також була вища (46,7 і 49,1 т/га) за контроль. Біостимулятори також збільшують кількість плодів на рослині від 22,3 до 25,0 шт., порівняно з контролем 20,8 штук.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями