Овочі-Ягоди-Сад

Споживачам подобаються надсолодкі гібриди кукурудзи

Добре продаються виповнені великі качани кукурудзи надсолодких гібридів, бажано біколорних. Для фермера також важлива схожість, урожайність та стійкість до погодних умов та хвороб.

Про це повідомляє журнал «Плантатор».  

«Із сортами й гібридами постійно експериментували, – розповіла фермерка Любов Рискулова, яка вирощує 1.5 га солодкої кукурудзи в селі Великі Копані на Херсонщині. – Сьогодні фаворитів кілька. Зокрема, Вега F1 — надсолодкий гібрид від турецької компанії MAY Seed».
Вега F1 подобається їй своєю стійкістю до холодів, високою здатністю до запилення, компактністю куща, формою та якістю самого качана. Рослина виростає заввишки 190–200 см, качани стабільно виповнені, завдовжки 20–25 см, діаметром 5 см. Має гарний смак, підходить як для свіжого ринку, так і для заморожування чи консервування. 

Добре себе зарекомендував і середньостиглий гібрид із підвищеним умістом цукру Майбіко F1 від MAY Seed. Це так званий біколор, тобто гібрид, зерно якого має двокольорове забарвлення: жовте та біле. Така кукурудза має попит, і наразі її можна реалізувати за дещо вищою ціною, ніж традиційну жовту.

До того ж обидва вони надсолодкі, що подобається споживачу.

Читайте також: Суперсолодка кукурудза приваблює шкідників ще на стадії розсади